Майбутнім вступникам потрібно перевірити персональні кабінети

До завтра, 11 квітня, триватиме реєстрація на НМТ-2024. Майбутнім учасникам тестування потрібно перевірити свої персональні кабінети.

Потрібно перевірити, чи успішно вони зареєструвались на тестування. Оскільки декому потрібно буде поправити інформацію.

В УЦОЯО зауважують, що здебільшого деякі заявки не відповідають вимогам через не правильне завантаження копій документів. Наприклад, завантаження скриншота електронної копії документа в мобільному застосунку Дія замість сканкопії або фотокопії документа, що посвідчує особу, або завантаження копії документа, що підтверджує інформацію про освіту, що не відповідає вимогам.

Вступники мають виправити помилки й повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру оцінювання якості освіти не пізніше 15 квітня. 

Джерело: УЦОЯО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42126

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
20299

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді