У МОН створюють Концепцію надання логопедичних послуг

МОН розробляє Концепцію надання логопедичних послуг у системі освіти

Надання логопедичних послуг

Підтримка особистісного здоров'я: акценти

У Міністерстві освіти і науки працюють над створенням Концепції надання логопедичних послуг у системі освіти. 

Таку інформацію зазначено в наказі відомства. 

Для розроблення Концепції надання логопедичних послуг працює робоча група. Про її склад можна ознайомитися в документі наказу.

Насамперед, до 15 травня 2024 року робоча група має розробити згадану вище Концепцію, а також:

  • положення про логопедичні пункти в системі освіти;
  • методичні рекомендації щодо впровадження оновлених підходів до забезпечення надання логопедичних послуг у системі освіти.

Відповідно до наказу МОН, до 1 липня 2024 року Директорат шкільної та інклюзивної освіти має опрацювати надані пропозиції та подати на затвердження керівництву МОН відповідний наказ.

Розроблення Концепції надання логопедичних послуг відбувається у межах Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

За матеріалами НУШ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
30702

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
10807

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
65572

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді