Освітяни можуть долучитися до створення реєстру українських закладів освіти за кордоном

Освітян за кордоном запрошують долучитися до створення єдиного реєстру українських осередків

Українська освіта за кордоном

Експертиза цінності документів: як провести

Світова координаційна виховно-освітня Рада Світового конгресу українців планує створити єдиний верифікований реєстр українських осередків і закладів освіти за кордоном. Для цього представників діаспори просять взяти участь у дослідженні.

Таку інформацію зазначила керівниця СКВОР Люба Любчик. 

До опитування запрошено керівників і педагогів нових освітніх осередків, які були створені за кордоном з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Щоб долучитися до опитування, треба заповнити google-форму за посиланням.

За словами Люби Любчик, реєстр міститиме інформацію про:

  • дошкільні осередки й заклади освіти;
  • школи;
  • позашкільні гуртки;
  • культурно-освітні центри;
  • студії вищої освіти.

Окрім того, вона акцентувала, що одним із пріоритетних напрямів Світового конгресу українців є підтримка, розвиток, активізація українського освітнього простору у світі, а також розширення мережі українського шкільництва за кордоном.

Як зауважила фахівчиня, відповідна ініціатива має сприяти кращій комунікації між представниками діаспори та інформуванню українців та українок про освітні проєкти й ініціативи в інших державах.

«Українська школа за кордоном — один із важливих чинників збереження української ідентичності», — наголосила Люба Любчик.

За інформацією Укрінформ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді