Школи перейдуть на змішане навчання у небезпечних регіонах

У разі неможливості розпочати очне навчання буде застосовуватися змішане навчання

Заклади освіти з небезпечних регіонів перейдуть на змішане навчання

Як організувати укриття працівників та учнів у захисних спорудах

У регіонах, в яких буде категорично неможливо розпочати навчальний рік в очному режимі, буде застосовуватися змішане навчання.

Таку інформацію зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час візиту Чернігівського обласного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Як він зауважив, у Кабінеті Міністрів очікують, що навчальний рік стартує 1 вересня в очному режимі.

«У тих областях, де це категорично неможливо, буде застосовуватися змішана система навчання», — наголосив Денис Шмигаль.

Окрім того, прем‘єр акцентував, що він на власні очі з міністрами переконався, що керівники закладів освіти Чернігівщини підходять до підготовки закладів до навчального року дуже відповідально.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді