Марина В’язовська стала другою у світі жінкою, яку нагородили престижною премією з математики

Українка Марина В’язовська здобула престижну нагороду з математики — медаль Філдса.
Ця нагорода прирівнюється до Нобелівської премії, що не присуджується математикам.
Професорка математики, 37-річна уродженка Києва Марина В’язовська була удостоєна нагороди за вирішення завдань про пакування куль у багатовимірних просторах.
Вона була номінована на премію від швейцарської Федеральної політехнічної школи Лозанни.
Церемонія нагородження відбулася у Гельсінкі.
Варто зазначити, що медаль Філдса з 1936 року кожні чотири роки вручають двом-чотирьом лауреатам віком до 40 років за «видатні математичні досягнення». Єдиною жінкою, яка до цього отримала медаль Філдса, була професорка Стенфордського університету, іранка Маріам Мірзахані, яка здобула медаль у 2014 році.
Освітній омбудсмен пропонує декілька варіантів діяльності, до якої можете залучити педагогів, коли вони використають свою відпустку. Їх можна реалізувати на рівні закладів освіти, органів управління освітою та на місцевому рівні.
Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.