Столичні школярі мають змогу вдосконалити знання з іноземних мов

Прес-служба КМДА повідомила, що у Києві функціонує 21 безкоштовний мовний табір для школярів.

Голова Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко  повідомила, що на початку червня у столиці відкрився 21 безкоштовний мовний табір, де школярі можуть вдосконалювати свої знання з волонтерами-носіями мови.

За її словами, на сьогодні вже 1600 дітей відвідують заняття. У літніх таборах школярі можуть опанувати англійську, німецьку, французьку, іспанську мови та іврит.

Також на базі столичних загальноосвітніх навчальних закладів відкрилися 74 табори відпочинку з денним перебуванням. Ці табори є платними. Вартість путівки до пришкільного табору коштує 560,62 грн., з них за харчування — 24,59 грн.

Триватиме такий відпочинок до 25 червня. Наразі пришкільні табори відвідують понад 5 тис. школярів.

З повним переліком пришкільних та мовних таборів можна ознайомитись на сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43146

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4036

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26487

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді