А Ви вже оформили передплату на II півріччя?

Передплатна кампанія на II півріччя 2015 року триває. Чому і як краще передплачувати фахові видання у Видавництві?

У Вас, колего, наприкінці навчального року часу на теревені зовсім немає. Тож будемо лаконічними й нагадаємо, що передплата фахових освітянських видань на  II півріччя триває.

Якщо Ви вже замовили будь-яке видання, над яким працюють експерти нашого тематичного напряму «Експертус Освіта», то ми безмежно вдячні.

Але коли Ви ще цього не зробили, то рекомендуємо оформити передплату найближчим часом.

Чому? Бо якщо збираєтеся передплачувати профвидання в найближчому поштовому відділенні, то часу у Вас обмаль — передплатна кампанія в ДП «Укрпошта» триває лише до 15 червня.

А от звернувшись у Видавництво, Ви отримаєте низку переваг.

Передплатна кампанія у нас не має часових обмежень. Але що швидше Ви звернетеся, то більше вигод отримаєте.  
Оформити передплату в нас можна, не залишаючи робочого місця. І жодних довжелезних черг на пошті. Тільки збережені час та нерви. Потрібно лише сплатити редакційний рахунок у банку. 

А ще Ви гарантовано заощадите кошти. 
По-перше, Вам не треба витрачатися на мобільний чи міжміський зв'язок. Набираєте номер 0 800 212 012  — і наші менеджери обов’язково Вам перетелефонують. Можете також написати нам на електронну пошту peredplata@Експертус.com.ua, указавши обране видання та період передплати. Або просто замовте його онлайн.

По-друге, оплату витрат за доставку видань ми беремо на себе. І відповідальність за своєчасне отримання видань теж. Отже, Ви економите на оплаті поштових послуг.

І третє — найголовніше — у нас діють акційні пропозиції зі знижками до 50% на різні видання, КОЗА-ДИСКИ чи електронні системи!

                 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4023

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26460

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198730

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6288

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді