У вишах навчання може розпочатися традиційно

МОН просить керівників закладів освіти наблизити навчання до традиційного формату

У вишах навчання може розпочатися традиційно

Міністерство освіти і науки порекомендувало керівникам закладів фахової передвищої та вищої освіти розпочати освітній процес максимально наближено до традиційного формату.

Таку інформацію повідомили в рекомендаційному листі освітнього відомства до керівників закладів освіти.

У МОН рекомендують вишам розпочати освітній процес у новому навчальному році за очною (денною) формою здобуття освіти в традиційному або змішаному форматах.

Водночас здійснення освітнього процесу в зазначених формах має узгоджуватися з обласними військово-цивільними адміністраціями.

Закладам освіти рекомендовано забезпечити проведення в традиційному форматі форм освітнього процесу, видів навчальних занять або виконання окремих освітніх компонентів, що не можуть ефективно та якісно бути проведені в дистанційному форматі.

У разі неможливості проведення такої частини освітнього процесу в приміщеннях закладу освіти вишам радять погодити можливість використання для цього матеріальної бази інших закладів освіти, культури або спорту.

Крім того, важливо забезпечити технічну готовність споруд цивільного захисту для укриття учасників освітнього процесу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді