Організацію безпеки в школах до початку навчального року забезпечуватимуть спеціальні комісії на місцях

У регіонах створять спеціальні комісії з безпеки шкіл

Організацію безпеки в школах до початку навчального року забезпечуватимуть спеціальні комісії на місцях

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Таку інформацію повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час телемарафону.

«На сьогодні прийнято рішення щодо формування спеціальних комісій по ВЦА, яку будуть очолювати профільний заступник керівника військової адміністрації, куди обов’язково будуть залучені ДСНС. Ми будемо формувати мапу безпеки. Основний слоган для нас – це «Школа — територія безпеки», – зауважив Шкарлет.

Крім того, він наголосив, що з 1 вересня українські школи мають стати територією безпеки.

«Великі завдання поставлені і місцевим органам, ВЦА, Мінрегіонів Державною службою надзвичайних ситуацій щодо формування системи безпеки в школі – пунктів евакуації, найпростіших укриттів, шляхів евакуації, протоколів безпеки, які мають бути доведені до кожного батька. Будуть проведені певні тренування кожної дитини щодо евакуації. Ми прагнемо, щоб школа стала територією безпеки з 1 вересня», – додав міністр.

☝️ Рекомендації щодо облаштування укриттів

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді