Методичні рекомендації ДСНС з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024–2025 роки

Оприлюднили вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях

Методичні рекомендації ДСНС з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024–2025 роки

Експертиза цінності документів: як провести

На сайті Міністерства освіти і науки розмістили організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024–2025 роки. Документ ухвалила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Одним із пріоритетних напрямів для України на 2024–2025 роки у сфері цивільного захисту є створення належних умов для навчання дітей дошкільного віку, учнів і студентів діям у надзвичайних ситуаціях.

У ДСНС також виокремили низку завдань на поточний та майбутні роки:

  • розвиток системи функціонального навчання керівного складу та фахівців у сфері цивільного захисту
  • проведення регіональних, місцевих і об’єктових командно-штабних, штабних та спеціальних навчань і тренувань з питань цивільного захисту
  • укріплення потенціалу територіальних громад щодо інформування населення про надзвичайні ситуації, у зоні яких або у зоні можливого ураження від яких може опинитися місце їх проживання
  • запобігання можливих ризиків і загроз здоров’ю та життю громадян
  • поширення у суспільстві основних засад культури безпеки
  • формування правильної соціальної позиції щодо власної безпеки й мотивації безпечної поведінки в різних сферах життєдіяльності.

Джерело: Міністерство освіти і науки України

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45495

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91017

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді