Учні яких класів проходитимуть ДПА в 2024 році?

Чи складатимуть ДПА у 2024 році учні 4, 9 та 11 класів?

ДПА в 2024 році

Демотивованість учня: ознаки та рекомендації

У період повномасштабної війни Державну підсумкову атестацію у закладах освіти України скасували. Однак цього року деякі учні все ж складатимуть ДПА.

Йдеться про учнів 4 класів, але відповідна атестація буде моніторинговою. 

У 2024 році 4-класники складатимуть Державну підсумкову атестацію. Проте не всі. Знання учнів перевірятимуть з української мови і літератури та математики. Для цього проєкту виберуть 2 тисячі школярів з різних областей.

Щодо завдань для такої атестації, то учні отримають завдання із вибором варіантів відповіді й такі, де потрібно показати способи розв'язання тощо. Деякі завдання можуть містити усні відповіді.

ДПА у 4-х класах проводитимуть вчителі. Вони також і перевірятимуть роботи учнів, але згідно з інструкціями УЦОЯО.

За інформацією 24tv

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді