Українські школярі та вчителі потребують гаджетів для навчання

Понад 300 тисяч українських школярів потребують гаджетів для навчання

Гаджети для дітей під час навчання

Формувальне оцінювання: способи та інструменти залучення учнів

Понад 300 тисяч дітей вразливих категорій та понад 60 тисяч педагогів в Україні потребують гаджетів для дистанційного та змішаного навчання. 

Як зауважили в Міністерстві освіти і науки, підтримка від партнерів у цьому разі є надважливою.

Саме тому цінною є підтримка міжнародних партнерів, які часто допомагають українським дітям навчатися без освітніх втрат, та надають їм гаджети. Зокрема, підтримує Японія. 

За словами міністра освіти і науки Оксена Лісового, уряд Японії підтримує МОН і ЮНІСЕФ у створенні цифрових освітніх центрів (DLC). Це простори, які відкривають переважно в тих регіонах, де діти не можуть на сьогодні навчатися очно.

Японія вже передала різні девайси для навчання в подібні центри. Незабаром також спрямує 85 комплектів обладнання для функціонування DLC (ноутбуки, планшети, генератори, проєктори, STEM-набори тощо).

«Йдеться не лише про доступ до освіти, а й про можливість спілкуватися з однолітками та отримувати підтримку від вчителів», — акцентував очільник освітнього відомства.

Джерело Фейсбук Оксена Лісового

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді