Українські школярі та вчителі потребують гаджетів для навчання

Понад 300 тисяч українських школярів потребують гаджетів для навчання

Гаджети для дітей під час навчання

Формувальне оцінювання: способи та інструменти залучення учнів

Понад 300 тисяч дітей вразливих категорій та понад 60 тисяч педагогів в Україні потребують гаджетів для дистанційного та змішаного навчання. 

Як зауважили в Міністерстві освіти і науки, підтримка від партнерів у цьому разі є надважливою.

Саме тому цінною є підтримка міжнародних партнерів, які часто допомагають українським дітям навчатися без освітніх втрат, та надають їм гаджети. Зокрема, підтримує Японія. 

За словами міністра освіти і науки Оксена Лісового, уряд Японії підтримує МОН і ЮНІСЕФ у створенні цифрових освітніх центрів (DLC). Це простори, які відкривають переважно в тих регіонах, де діти не можуть на сьогодні навчатися очно.

Японія вже передала різні девайси для навчання в подібні центри. Незабаром також спрямує 85 комплектів обладнання для функціонування DLC (ноутбуки, планшети, генератори, проєктори, STEM-набори тощо).

«Йдеться не лише про доступ до освіти, а й про можливість спілкуватися з однолітками та отримувати підтримку від вчителів», — акцентував очільник освітнього відомства.

Джерело Фейсбук Оксена Лісового

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46380

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5016

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді