Як планують убезпечити учнів у школах

КМУ хоче забезпечити максимальну безпеку дітей під час навчання

Як планують убезпечити учнів у школах

15 годин підвищення кваліфікації: як виконати

Кабмін планує максимально убезпечити дітей під час навчального процесу.

Таку інформацію повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, коментуючи плани розпочати навчальний рік офлайн у більшій частині країни.

За словами Шмигаля, тема забезпечення безпеки учнів була обговорена під час наради за участі представників МОН, МВС, Мінінфраструктури, Мінрегіону та ДСНС.

За даними МОН, цього року готуються піти до перших класів близько 400 тисяч дітей.

«Безпека дітей — пріоритет для всіх, хто відповідає за організацію навчального року. Мова йде як про безпеку під час повітряних тривог, так і загальну безпеку навчального процесу», – наголосив Шмигаль.

Так, ДСНС, Мінрегіону та обласним військово-цивільним адміністраціям доручено перевірити всі укриття в закладах освіти та поблизу них, організувати умови, необхідні для перебування там дітей і дорослих.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді