У МОН затвердили Дорожню карту використання науки, технологій та інновацій

Схвалено Дорожню карту використання науки, технологій та інновацій для досягнення Цілей сталого розвитку

Розвиток науки та інновацій в Україні

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

У Міністерстві освіти і науки України спільно з Державною науковою установою «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» розробили Дорожню карту використання науки, технологій та інновацій для досягнення Цілей сталого розвитку. 22 грудня 2023 року Дорожню карту схвалили на засіданні Колегії МОН України.

Відповідний документ створено за методикою ООН з урахуванням рекомендацій з підготовки дорожніх карт використання науки, технологій та інновацій для досягнення Цілей сталого розвитку. 

Актуальність Дорожньої карти зумовлена викликами, які спричинила військова агресія рф проти України. Під час війни під загрозою опинилася реалізація національних Цілей сталого розвитку. Серед яких головними: 

  • недостатність фінансових ресурсів, 
  • нова демографічна реальність,
  • брак кваліфікованих кадрів та робочої сили для відновлення економіки та реалізації Цілей сталого розвитку.

Мета Дорожньої карти — збільшення внеску системи науки, технологій та інновацій у досягнення національних Цілей сталого розвитку через вирішення закріплених за ними завдань.

За інформацією МОН

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на Різдво щороку — традиційна і безсмертна мелодія. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше. Скористайтеся запропонованим конспектом уроку.
15962

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді