ЗНО розпочнеться 18 липня

Буде проведена основна сесія ЗНО, додаткова і спеціальна

ЗНО розпочнеться 18 липня

Основна сесія ЗНО пройде у вигляді національного мультипредметного тесту і розпочнеться 18 липня. Триватиме основна сесія до 10 серпня.

Таку інформацію повідомила заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

Передбачено три сесії тестування. Окрім основної сесії будуть проведені додаткова і спеціальна сесії.

Додаткова сесія тестування відбудеться у період з 16 серпня до 20 серпня. Проведення спеціальної сесії орієнтовно заплановано на 12–16 вересня.

Більшість учасників мультипредметного тесту мають пройти тестування під час основної сесії. Додаткова і спеціальна сесії будуть доступними для тих, хто не зможе взяти участі в основній сесії.

У додатковій та спеціальній сесіях тестування можна буде взяти участь за деяких причин – неможливість потрапити до пункту проведення тестування, зокрема, з окупованої території або перешкода при роботі над тестом (наприклад, оголошення повітряної тривоги).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді