Деякі освітяни не отримали зарплату

54 територіальні громади не отримали заробітну плату у квітні

Відпустки в умовах воєнного стану

Про це повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

За словами міністра, проблеми з виплатою заробітної плати виникли у громадах Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської та Херсонської областей.

«Звісно, питання виплат у таких громадах є вкрай складним, немає одного рішення для всіх. Однак у кожному окремому випадку Мінфін та органи Казначейства шукають можливі шляхи вирішення цієї ситуації. Крім того, зокрема, на Київщині в окремих громадах були відсутні електроенергія, інтернет-зв'язок. Після поновлення комунікацій усі виплати буде проведено», – зауважив Єрмоличев.

Заступник міністра фінансів наголосив, що Міністерство у повному обсязі виконує свої зобов’язання щодо забезпечення місцевих бюджетів необхідним ресурсом для виплати заробітної плати вчителям, медикам та іншим бюджетникам.

«У Державному бюджеті України на 2022 рік передбачено 97 млрд грн освітньої субвенції місцевим бюджетам на виплату заробітної плати вчителям закладів загальної середньої освіти. За даними Державної казначейської служби України, на сьогодні ці видатки профінансовано на 100 % від розпису на січень ‒ квітень 2022 року (33 млрд гривень). Потреба у коштах на травень на виплату заробітної плати вчителям становить 10,5 млрд гривень», – додав Єрмоличев.

Казначейство відмовляє в оплаті періодичних видань: як діяти

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Зарплата 2023: як нараховуватимуть

У Профспілці пояснили як змінився порядок обчислення та нарахування таких виплат, як середня зарплата, лікарняні та декретні
196246

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді