Оксен Лісовий прокоментував випадок недопуску дітей до укриття

Прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом залишення дітей без допомоги

Діти в укритті

Контроль за системою НАССР: чотири кроки

Міністр освіти і науки Оксен Лісовий наголосив, що випадки недопуску дітей до укриттів закладів освіти є неприпустимими.

Щодо цього він зазначив на своїй Facebook-сторонці, реагуючи на випадок недопуску дітей до укриття в одному із київських закладів освіти через те, що вони були із собакою.

Як зауважив керівник МОН, прокуратура вже розпочала досудове розслідування за фактом завідомого залишення дітей без допомоги, які перебували в небезпечному для життя стані.

«На жаль, випадки, коли люди не можуть потрапити до сховища з різних причин, не поодинокі. Але це все питання безпеки, збереження людських життів. Ми не можемо нехтувати цим. Будь ласка, якщо ви не знаєте, як діяти в якійсь ситуації, у вас немає чіткої інструкції і ви розмірковуєте над тим, пускати чи не пускати людину до сховища, — керуйтеся людяністю та загальнолюдськими цінностями», — акцентував міністр освіти Оксен Лісовий.

Зокрема, очільник МОН закликав громадян не нехтувати повітряними тривогами.

Джерело Facebook-сторінка Оксена Лісового

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді