Окупанти в Мелітополі змушують дітей одягати георгіївські стрічки та вчити віршики про війну.
Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад
Таку інформацію повідомила Уповноважена з прав людини Людмила Денісова.
За словами Денісової, це роблять директори шкіл, які співпрацюють з окупантами.
Педагоги поширюють в інтернеті дитячі тематичні малюнки та відео школярів, які декламують віршики про війну з георгіївськими стрічками на грудях.
Людмила Денісова зазначає, що ці дії порушують статтю 29 Конвенції ООН про права дитини, в якій передбачено, що освіта дитини має бути спрямована на виховання поваги до батьків дитини, її культурної самобутності, мови і національних цінностей країни, в якій дитина проживає, країни її походження.
⇒ Як організувати роботу з учнями та їх психологічну підтримку в умовах війни
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Яких заходів слід ужити, на які нормативні документи спиратися з урахуванням сучасних умов, про що подбати у новому 2024-2025 навчальному році – читаймо далі.
Чимало закладів не мають сайтів, а ті, які мають, не розвивають їх. Щоб не потрапити у списки ні перших, ні других ― скористайтеся рекомендаціями зі статті
Як налагодити взаєморозуміння з педагогами та батьками та навчитися уникати конфліктів
Уряд затвердив план заходів Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі на 2024 рік