МОН просить провести просвітницьку роботу з дітьми щодо співпраці з окупантами

Міністерство освіти і науки України попередило про ризик співпраці дітей з окупантами
МОН просить провести просвітницьку роботу з дітьми щодо співпраці з окупантами

Так, МОН просить педагогів та батьків провести просвітницьку роботу з дітьми щодо зв’язків з окупантами.

У Міністерстві наводять приклади встановлення контактів із неповнолітніми з м. Харкова та Луганської області.

«Служба безпеки України наводить приклади встановлення контактів із неповнолітніми з м. Харкова, Луганської області тощо. Зазначимо, що підлітки не встигли передати інформацію ворогу через втручання СБУ. Розглядається питання про притягнення їх до кримінальної відповідальності», - зазначено у листі МОН.

Встановлення зв'язків окупантів із учнями відбувалось через соціальні мережі та месенджери, у яких діти отримували пропозиції передачі коштів за інформацію про позиції Збройних сил України.

«Інформуємо, що в нашій країні покарання за подібні злочини застосовуються до осіб від 16 років, у окремих випадках відповідальність передбачена з 14 років», – наголисили у МОН.

Для попередження виникнення подібних ситуацій у майбутньому у міністерстві попросили використати доступні форми комунікацій і провести просвітницьку роботу з учнями закладів загальної середньої і професійної освіти щодо кримінальної відповідальності за подібні злочини та акцентувати увагу батьків на їх відповідальності за дії дітей.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді