На укриття в школах і дитсадках наступного року планують виділити 2,5 мільярда

В Уряді обговорили безпеку в закладах освіти, зокрема забезпечення шкіл і дитсадків укриттями.

На укриття в школах і дитсадках наступного року виділимо 2,5 мільярда

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

Таку інформацію повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Фейсбуці.

«Цьогоріч Уряд виділив загалом 1,5 млрд грн субвенції на ці потреби. Наступного року передбачаємо на укриття 2,5 млрд грн», - зазначено у повідомленні. 

«Маємо максимально забезпечити комфортні та безпечні умови для навчання дітей. Насамперед у прифронтових областях, аби якнайбільше учнів могли навчатися очно», - зауважив очільник Уряду.

Крім того, він зазначив, що під час засідання обговорили організацію безпечного середовища в освітніх закладах. Та повідомив, що цього року затвердили відповідну Концепцію безпеки закладів освіти

Прем’єр-міністр доручив Міністерству освіти і науки, Мінінфраструктури, Мінфіну спільно з обласними військовими адміністраціями забезпечити реалізацію проєктів будівництва й реконструкції укриттів у закладах освіти за рахунок відповідної субвенції з держбюджету.

Джерело: Фейсбук-сторінка Дениса Шмигаля

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
20225

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді