Кампанія з підтримки осиротілих дітей

«Дитина не сама» - це кампанія, яка покликана допомогти дітям, що залишилися без піклування дорослих

Кампанія з підтримки осиротілих дітей

Ігри-знайомства для дітей

В Україні розпочалася кампанія «Дитина не сама», покликана допомогти дітям, які залишилися без піклування дорослих.

Таку інформацію повідомили в Офісі Президента.

Метою загальнонаціональної інформаційної кампанії «Дитина не сама: інструкція з турботи» є привернення уваги суспільства до порушення прав дітей під час війни та надання вичерпної інформації, як розв’язувати ці проблеми.

Йдеться про права дітей, які через війну залишилися без піклування батьків та потребують турботи й тимчасового дому.

Кампанія доноситиме інформацію про те, як правильно підтримувати й захищати права дітей, котрі залишилися без батьківського піклування, а також надасть інструкції з тимчасового влаштування дітей у сім’ї.

За словами міністра соціальної політики України Марини Лазебної, кількість дітей, які залишилися без батьківського піклування та перебувають у небезпеці, зростає.

«Насамперед це діти з регіонів, у яких відбуваються активні бойові дії, бомбардування житлових кварталів. Чат-бот @dytyna_ne_sama_bot («Дитина не сама») є інструментом для дорослих, завдяки якому можна допомогти дитині, яка загубилася, залишилася без батьківського піклування, тимчасово прихистити її у своїй сім'ї», – зауважила Марина Лазебна.

У чаті містяться інструкції для тих, хто загубив або знайшов дитину.

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
101094

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
752

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
28007

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78640

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді