Дитсадки Харкова працюватимуть у метро

У Харкові працюватиме метросадок

Робота дитсадка в метро

Відвідування ЗДО без організації харчування: як оформити

4 грудня виконавчий комітет Харківської міської ради ухвалив рішення про організацію освітнього процесу в групах для дітей старшого дошкільного віку в приміщеннях КП «Харківський метрополітен».

Відповідне навчання в метро у групах для дітей старшого дошкільного віку з короткотривалим перебуванням розпочнеться з 6 січня 2024 року.

Дитячий садок працюватиме на станціях метро «Університет», «Перемога», «Академіка Павлова», «Метробудівників» і «Тракторний завод».

За інформацією Харківської міської ради

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
23932

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
31147

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді