Омбудсмен закликав обережно обирати школи за кордоном

Потрібно перевіряти інформацію про школи та бути обережними у співпраці з громадськими організаціями

Омбудсмен закликав обережно обирати школи за кордоном

Плекаємо в дітей уміння шанувати старших

Омбудсмен зауважив, що заклади освіти за кордоном можуть маскуватися під українські.

Зокрема, як повідомляє освітній омбудсмен, уже є факти, коли організації «руського міра» маскуються під українські та проводять відповідну роботу з дітьми, які вимушено перебувають за кордоном у зв’язку з військовою агресією рф.

«Такі школи можуть приховуватися під українською символікою, а їхні працівники та учні – навіть носити вишиванки», – зазначив Сергій Горбачов.

Це становить небезпеку, тому що керівники таких гібридних організацій збирають інформацію щодо особистих даних біженців та їхніх родин в Україні та чинять пропагандистський вплив і дезінформують українських дітей та їх батьків.

Омбудсмен порекомендував батькам дітей, які перебувають за кордоном, звертатися за інформацією щодо українських організацій закордонних українців та суботніх або недільних шкіл до дипломатичних установ України у країнах перебування та користуватись перевіреною інформацією.

Джерело: сторінка освітнього омбудсмена у Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42128

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді