Сергій Шкарлет розповів про підтримку освіти в Україні Європейським Союзом

Європейський Союз прагне забезпечити стійкість європейського освітнього простору та національних систем освіти

Сергій Шкарлет розповів про підтримку освіти в Україні Європейським Союзом

Про це розповів міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет на своїй сторінці у Telegram.

Так, під час засідання Ради міністрів з питань освіти, молоді, культури та спорту ЄС європейський комісар Марія Габріель зазначила, що Європейський Союз прагне забезпечити стійкість європейського освітнього простору та національних систем освіти у кризовий час.

Планується, що 200 млн євро з бюджету програми «Еразмус+», які були заплановані на 2027 рік, перерозподілять на 2023 рік, аби підтримати українських студентів і викладачів.

Крім того, 25 млн євро будуть спрямовані на стипендії для українських дослідників через нову ініціативу програми імені Марії Склодовської-Кюрі – MSCA4Ukraine.Джерело: сторінка у Telegram Сергія Шкарлета

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді