Долучайтеся до благодійного проєкту та ставайте Миколаєм для дітей, що постраждали від війни

Стати Миколаєм для українських дітей — міністр освіти і науки закликає долучатися до благодійного проєкту

Благодійна ініціатива для дітей

Як організувати супровід дітей з ООП: рекомендації

Міністр освіти і науки Оксен Лісовий запропонував українцям долучатися до волонтерської ініціативи «Олені Святого Миколая», завдяки якій українці можуть «стати Миколаєм для дітей, що постраждали через війну».

Про це він зауважив у себе на сторінці Facebook. 

«Наші діти не мають просити в Миколая про нові школи, портфелі чи смаколики для захисників. Але в цих листах їхні найпалкіші бажання — перемога і можливість навчатися. А ще — дрони для наших воїнів», — наголосив очільник освітнього відомства.

Усі, хто бажають долучитися до ініціативи, можуть обрати дитину з тих, які надіслали лист святому Миколаю на адресу організації, і допомогти втілити мрію. Покрокова інструкція проєкту за посиланням.

Джерело: Facebook-сторінка Оксена Лісового

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Профілактика дитячого травматизму в школі

Які види та причини травматизму школярів? Що можуть зробити вчителі та батьки, аби не допустити травмування дітей під час занять у школі та в період їх перебування за межами навчального закладу?
33820

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на кожне Різдво — традиційна мелодія у програмах теле- і радіоканалів. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше
14609

Інклюзія в освітньому процесі як одна із форм соціалізації дитини з особливими освітніми потребами

Обов’язок освітян полягає у забезпеченні вихованцям рівного доступу до освіти. Допоможе вирішити цю проблему інклюзивне навчання, якому сьогодні в сучасній освіті приділяється так багато уваги. Що це таке, як його організувати, які ресурси використати – читайте у нашій статті.
24967