У столичних школах введуть програму домедичної допомоги

Для учнів створять програму з домедичної допомоги як новий предмет у школі

Програма домедичної допомоги

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

У столиці України створять навчальну програму для учнів з домедичної допомоги. Нещодавно відбувся тестовий урок для учнів 8-го класу в одному зі столичних навчальних закладів.

Ініціатором цієї програми стала Київська міська військова адміністрація разом з Навчально-тренувальним центром тактичної медицини КОЛЕСО. 

Можливо, що надалі відповідна навчальна програма стане частиною шкільного предмета «Захист України». Або навіть і окремим предметом.

Заплановано, що під час вивчення цієї програми учні зможуть засвоїти основи медичної допомоги та розвинути такі важливі навички в цій сфері.

Як зауважив начальник КМВА Сергій Попко, у час повномасштабної війни в Україні та небезпеки ударів ворога ракетами та дронами діти мають ще у школі вивчити, як надати елементарну допомогу собі та врятувати життя.

За матеріалами КМВА

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Профілактика дитячого травматизму в школі

Які види та причини травматизму школярів? Що можуть зробити вчителі та батьки, аби не допустити травмування дітей під час занять у школі та в період їх перебування за межами навчального закладу?
33830

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на кожне Різдво — традиційна мелодія у програмах теле- і радіоканалів. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше
14611

Інклюзія в освітньому процесі як одна із форм соціалізації дитини з особливими освітніми потребами

Обов’язок освітян полягає у забезпеченні вихованцям рівного доступу до освіти. Допоможе вирішити цю проблему інклюзивне навчання, якому сьогодні в сучасній освіті приділяється так багато уваги. Що це таке, як його організувати, які ресурси використати – читайте у нашій статті.
24969