Онлайн-платформа щодо безпеки руху на велосипедах

«Велосипедом до школи»: для вчителів і учнів доступні навчальні матеріали про безпеку руху

Безпека руху на велосипедах

Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Як повідомляють у поліції, протягом 10 місяців 2023 року в Україні за участю велосипедистів сталося 1 275 дорожньо-транспортних пригод. Для того, щоб покращити рівень знань з безпеки дорожнього руху серед велосипедистів і зменшити кількість ДТП, для освітян, учнів і їхніх батьків створили онлайн-платформу «Велосипедом до школи», яка містить навчально-методичні матеріали та тести.

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

Створена онлайн-платформа буде в нагоді під час навчання учнів безпечного використання велосипедів. Зокрема, на сайті розміщено наступні матеріали:

  • тест на знання правил дорожнього руху та культури їзди на велосипеді;
  • онлайн-курс для веломенторів;
  • анімаційні інтерактивні відео для школярів;
  • навчально-методичний посібник для веломенторів;
  • робочий зошит із вправами для учнів;
  • рекомендації для створення навчального майданчика з безпеки руху на велосипеді на території школи або громади;
  • анкету вступу до всеукраїнської мережі веломенторів тощо.

Окрім того, за інформацією Управління ювенальної превенції Національної поліції України, запровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в школі — це важливий крок, адже відповідні публічні кампанії, спрямовані на зменшення ДТП за участю велосипедистів.

Джерело НУШ

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Профілактика дитячого травматизму в школі

Які види та причини травматизму школярів? Що можуть зробити вчителі та батьки, аби не допустити травмування дітей під час занять у школі та в період їх перебування за межами навчального закладу?
33820

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на кожне Різдво — традиційна мелодія у програмах теле- і радіоканалів. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше
14609

Інклюзія в освітньому процесі як одна із форм соціалізації дитини з особливими освітніми потребами

Обов’язок освітян полягає у забезпеченні вихованцям рівного доступу до освіти. Допоможе вирішити цю проблему інклюзивне навчання, якому сьогодні в сучасній освіті приділяється так багато уваги. Що це таке, як його організувати, які ресурси використати – читайте у нашій статті.
24967