Застосунок для розвитку емоційного інтелекту дітей

В Україні з’явився новий стосунок для розвитку емоційного інтелекту в дітей

Розвиток емоційного інтелекту дітей

Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

У партнерстві з Міністерством освіти і науки України та фондом «Save the Children in Ukraine», компанія Better Kids оголосила є про офіційний запуск додатка «Віздом: Світ емоцій» українською мовою.

Відповідний додаток створено для дітей віком 4-8 років, і він спрямований на розвиток емоційного інтелекту, формування дружби та впевненого досягнення поставлених цілей. 

У застосунку розміщено навчальні ресурси, поради для батьків, інтерактивні цифрові ігри, гри з розширеною реальністю, медитації та роздруківки. Користувачі можуть завантажити додаток за посиланням.

Окрім того, на офіційному сайті застосунку можна знайти низку корисних статей для виховання англійською мовою. Там можна знайти поради на наступні теми:

  • Як розвивати вдячність;
  • Поради щодо того, як допомогти дітям розвивати позитивні відносини;
  • Ігри та активності для вивчення соціально-емоційних навичок;
  • Як вчити соціально-емоційні навички через гру.

За матеріалами УІРО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
24047

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
31177

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді