Хто став найкращим учителем планети в 2023 році?

Зеф із Пакистану стала найкращою вчителькою планети 2023

Всесвітня премія найкращих вчителів

Як провести тарифікацію педагогів

Оголосили ім'я найкращої вчительки планети 2023 року. Премію Global Teacher Prize здобула Зеф із Пакистану.

У Парижі відбулася урочиста церемонія нагородження Global Teacher Prize 2023, під час якої було оголошено ім’я переможника. 

Найкращою вчителькою стала Зеф із Пакистану. Сестра Зеф відкрила власну школу у дворі свого будинку у 13 років. Вона безкоштовно вчила дітей та навіть працювала, щоб фінансувати навчальний заклад. Її школа відзначалася повагою, рівністю, любов'ю та пристрастю до учнів. Під час цього Зефі навчалася й сама.

Зокрема сестра покращувала свої знання та мову, слухаючи англійські новини. У 2006 році нападники атакували її будинок через навчання дівчат. Вона залишила село, але повернулася. У 2010 році вона здобула ступінь магістра-політолога.

Сестра Зеф також заснувала Фонд ZWEE. Він працює задля підвищення статусу жінок через освіту та підтримку. За внесок у розвиток найвразливіших громад вчительку нагороджували різними нагородами та визнаннями.

Зазначимо, що всесвітньо відому премію Global Teacher Prize називають Нобелівською для вчителів. Щороку найкращий вчитель отримує 1 мільйон доларів США та можливість вливати на освіту на усій планеті.

Джерело 24tv

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді