Безплатний доступ для вихователів до програм раннього розвитку із завданнями

Плекаємо в дітей уміння шанувати старших

Компанія Mr.Leader надає безплатний доступ для вихователів і батьків до програм з раннього розвитку із завданнями та плануванням щоденної активності для дітей різного віку. Усе для того, щоб з дітьми можна було позайматися, розважитися, відволіктися від усього, що відбувається навколо.

Щоб отримати доступ, треба зареєструватися на сайті та активувати програму.

Інструкція, як зареєструватися та користуватися програмою.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6421

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
65607

Правила літніх прогулянок

Улітку дітям хочеться більше часу проводити на свіжому повітрі. Там можна вдосталь побігати, покопирсатися в піску та пограти з однолітками. Щоб у дітей залишалися лише позитивні враження від таких прогулянок, вихователям слід залишатися уважними та дотримуватися правил
6715

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1680

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді