Як засвідчити форс-мажор через війну з Росією

Військова агресія Російської Федерації проти України з 24 лютого 2022 року є форс-мажором.

Дії роботодавця під час воєнного стану

Торгово-промислова палата України (ТПП) підтверджує, що військова агресія Російської Федерації проти України з 24 лютого 2022 року є форс-мажором (обставинами непереборної сили). Тобто, такі обставини є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними для підприємств та/або фізичних осіб по договору, окремим податковим та/або іншим зобов’язанням/обов’язком, виконання яких/-го настало за умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання відповідно яких/-го стало неможливим у встановлений термін. Для спрощення процедури засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), ТТП підготувала загальний офіційний лист для їх затвердження.

Джерело: сайт Торгово-промислової палати України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді