У 2023 році почне реалізовуватися оновлений зміст шкільного предмета «Інформатика»
Тренуємо soft skills: ідеї для спортивної гри
З 1 вересня 2023 року в Україні на загальнодержавному рівні почне реалізовуватися оновлений зміст шкільного предмета «Інформатика».
Таку інформацію зазначив міністр освіта та науки Сергій Шкарлет під час програми «Ранок з Україною».
Як він повідомив, світові зміни вимагають, зокрема, перегляду предмета «Інформатика».
Ефективно «переварити» велику кількість інформації та запам’ятати важливе допоможуть інтелектуальні карти. Як символізувати й систематизувати матеріал, коли складаємо інтелект-карти?
«Діти набагато краще сприймають інформацію, якщо вона подана у ігровій формі. Також важливо, що до освітнього процесу можуть залучатися фахівці з інших спеціальностей, зокрема інформаційної сфери», — зауважив очільник освітнього відомства.
Окрім того, міністр акцентував, що оновлення змісту та освітніх ресурсів предмета «Інформатика» є частиною великої реформи IT-освіти України. Проєкт ініційовано Мінцифрою, реалізується проєктом EU4DigitalUA спільно з МОН.
Запуск пілотування проєкту з оновлення змісту, освітніх ресурсів і підходів до навчання інформатики в школах запланований на 1 вересня 2022 року.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?