У МОН планують оновити програму предмету «Інформатика»

Теми:
У 2023 році почне реалізовуватися оновлений зміст шкільного предмета «Інформатика»

Оновлення ІТ-освіти в УкраїніТренуємо soft skills: ідеї для спортивної гри

З 1 вересня 2023 року в Україні на загальнодержавному рівні почне реалізовуватися оновлений зміст шкільного предмета «Інформатика».

Таку інформацію зазначив міністр освіта та науки Сергій Шкарлет під час програми «Ранок з Україною».

Як він повідомив, світові зміни вимагають, зокрема, перегляду предмета «Інформатика».

«Діти набагато краще сприймають інформацію, якщо вона подана у ігровій формі. Також важливо, що до освітнього процесу можуть залучатися фахівці з інших спеціальностей, зокрема інформаційної сфери», — зауважив очільник освітнього відомства.

Окрім того, міністр акцентував, що оновлення змісту та освітніх ресурсів предмета «Інформатика» є частиною великої реформи IT-освіти України. Проєкт ініційовано Мінцифрою, реалізується проєктом EU4DigitalUA спільно з МОН.

Запуск пілотування проєкту з оновлення змісту, освітніх ресурсів і підходів до навчання інформатики в школах запланований на 1 вересня 2022 року.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4023

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26461

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198731

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6288

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді