МОЗ скоротило терміни самоізоляції при COVID-19

Теми:
Самоізоляцію можна завершувати за умови відсутності симптомів через 5 днів

Термін самоізоляції при коронавірусіЯк оформити штатний розпис на 2022 рік з урахуванням ДСТУ

У Міністерстві охорони здоров’я ухвалено рішення щодо скорочення тривалості як амбулаторно-поліклінічного, так і стаціонарного лікування при COVID-19.

Як повідомляють у відомстві, тепер повторне тестування на наявність в організмі вірусу можна проводити через 5 днів від дати появи симптомів або отримання позитивного результату тестування методом ПЛР. Важливо, що йдеться лише про тестування методом ПЛР.

У разі коли людина отримала негативний ПЛР-тест та не має симптомів захворювання, то самоізоляцію можна завершувати.

Зокрема, самоізоляцію можна завершувати за умови відсутності симптомів захворювання через 5 днів від дати їх появи або від дати отримання позитивного результату тестування.

Згідно з нововведеннями МОЗ, змінюються вимоги до повторного проведення тестування. Таким чином, підтвердженим вважається випадок COVID-19 без наявності симптомів, але який був підтверджений експрес-тестом на антиген. Основна умова — контакт із підтвердженим випадком COVID-19.

Раніше підтвердження експрес-тестами було достатньо лише для осіб, у яких були наявні симптоми COVID-19. Для безсимптомних хворих необхідно було підтвердження ПЛР-методом.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
19984

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді