Змінилися терміни та деякі правила конкурсу підручників для НУШ

Теми:
Ознайомлення з підручниками та їх вибір учителями триватиме з 15 лютого до 04 березня

Терміни проведення конкурсу підручників НУШ

Освітнє середовище: врахуйте під час самооцінюванняМіністерство освіти змінило терміни проведення деяких етапів конкурсу підручників для 5 класу НУШ.

Таким чином, наказом МОН передбачено ознайомлення з електронними версіями підручників, яке стартує 15 лютого та триватиме до 04 березня 2022 року.

Онлайн-презентації авторських концепцій підручників мають відбутись з 16 до 25 лютого 2022 року.

Безпосередньо вибір підручників учителями й передача результатів вибору в електронній формі до органів управління освітою триватиме з 28 лютого до 4 березня.

Окрім того, конкурсна комісія має оприлюднити результати конкурсу та надати пропозиції щодо формування переліку підручників, які можуть видаватися за кошти державного бюджету 14 березня 2022 року.

Зокрема, змінилися терміни апеляції для учасників конкурсу. Подати апеляцію до Інституту модернізації змісту освіти учасники мають право з 16 березня до 22 березня 2022 року.

Розгляд поданих учасниками конкурсу апеляцій буде здійснений 23 березня 2022 року.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43146

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4036

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26487

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді