Інноваційні методи навчання

Інтеграція, інтерактивність, різноманітні напрями та техніки арт-терапії, які нині активно застосовують на практиці педагоги-«дошкільники», дають змогу творити справжні дива. Вони покликані розвинути в дітях різносторонню ерудицію, емоційну активність, творче мислення та цікавість до експериментів. Застосування цих методів на музичних заняттях, як стверджують науковці та практики, дають чудові результати, а головне — відчуття задоволення та емоційного піднесення, бажання творити і не спинятися на досягнутому

Інтеграція, інтерактивність, різноманітні напрями та техніки арт-терапії, які нині активно застосовують на практиці педагоги-«дошкільники», дають змогу творити справжні дива. Вони покликані розвинути в дітях різносторонню ерудицію, емоційну активність, творче мислення та цікавість до експериментів. Застосування цих методів на музичних заняттях, як стверджують науковці та практики, дають чудові результати, а головне — відчуття задоволення та емоційного піднесення, бажання творити і не спинятися на досягнутому.

Сучасні педагоги дедалі частіше вдаються до інноваційних методів навчання, які сприяють інтерактивності освітнього процесу, позбавляючи його нудьги та одноманітності. Як відомо, такі методи сприяють не лише інтелектуальному розвитку дітей, а й емоційному. То чому на музичних заняттях не скористатися б арт-терапевтичним досвідом музикомалювання та музикотерапії, інтерактивними іграми та, скажімо, алгоритмом створення музичного аранжування до пісочної анімації? Адже це надасть дітям безмежний простір для самоактуалізації, творчого виявлення та особистісного становлення. Про те, як застосовувати всі ці інновації на практиці з дітьми дошкільного віку, — дізнавайтеся з публікацій червневого числа журналу «Музичний керівник».

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45486

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
90991

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді