У столиці радять переходити на дистанційний режим роботи

Теми:
Столична влада радить роботодавцям перевести працівників на дистанційний режим

Дистанційний режим роботи в КиєвіНакази з кадрових питань: як оформити без помилок

Через стрімке збільшення захворюваності на коронавірус столична влада радить роботодавцям за можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи.

Таку інформацію повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

Як вона зазначила, на сьогодні у столиці, як і в усій Україні, фіксується стрімке збільшення захворюваності й це змушує місто максимально посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень.

«Ми бачимо, що в Україні вже почалася нова хвиля пандемії коронавірусу, адже кількість нових випадків захворюваності на COVID-19 стрімко зростає. І Київ не стане винятком. Тож ми маємо бути напоготові і максимально запобігти розповсюдженню вірусу серед мешканців міста», — наголосила представниця КМДА.

Зокрема, заступниця голови КМДА зауважила, що оскільки новий штам коронавірусу Омікрон дуже контагіозний, особливо в закритих приміщеннях, то знизити ризик інфікування можна, лише дотримуючись основних санітарних правил: дотримання маскового режиму, дистанції та гігієни рук.

«Крім того, місто радить роботодавцям за можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи. У разі, якщо це неможливо, необхідно провітрювати приміщення якомога частіше, слідкувати за дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції. А в разі появи перших симптомів застуди — залишатися вдома. Усі ці заходи можуть значно знизити швидкість розповсюдження вірусу серед населення столиці», — акцентувала Ганна Старостенко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
47820

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді