Організація харчування учнів у навчальному закладі

Робота керівника навчального закладу — багатогранна, адже вона пов’язана не лише з питаннями організації освітнього процесу, а й з багатьма іншими. Для актуалізації знань з організації харчування учнів у навчальному закладі пропонуємо тематичний номер журналу «Практика управління закладом освіти», присвячений саме цій темі

Питання організації харчування учнів багатоаспектне. Попри те що на сторінках журналу вже було чимало відповідних публікацій, нові теми виникають знову і знову. Розглянемо їх у цьому тематичному номері журналу.

У серпні-вересні цього року набудуть чинності нові редакції документів щодо безпечності та якості продуктів харчування. Тож щоб актуалізувати знання вимог нормативних документів, ознайомтеся з публікацією у рубриці «Моніторинг законодавства». А для самоперевірки ваших знань скористайтеся тестовими завданнями.

Цей випуск журналу буде незамінним помічником керівника навчального закладу, оскільки він містить найнеобхіднішу інформацію, зокрема щодо використання освітньої субвенції на харчування учнів, контролю за організацією їхнього харчування, закупівлі якісних продуктів харчування.

Корисним він також буде для працівників, які відповідають за організацію харчування дітей, та причетні до цієї діяльності. Адже на його сторінках — рекомендації щодо організації раціонального харчування учнів, оформлення меню-вимоги на видачу продуктів харчування, визначення хімічного складу та енергетичної цінності харчового продукту та ін.

Уперше на сторінках журналу публікація практичного психолога щодо діагностування порушень харчової поведінки дітей та їх виправлення. Це актуально, адже до керівників частенько звертаються батьки, незадоволені харчування своїх дітей. З’ясувати, причиною цих звернень є смак страв чи наявність в учня певного порушення харчової поведінки, допоможуть надані в публікації рекомендації. Тож завітайте до нової рубрики «Забезпечуємо психологічний комфорт».

Попереду багато цікавого, зокрема, у липневому номері журналу розглядатимемо питання охорони праці працівників навчального закладу. Тож залишайтеся з нами!

Докладніше про все це та багато іншого — на сторінках журналу «Практика управління закладом освіти» № 06/2015.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як природно навчати іноземної мови в дошкільному віці

Чому педагоги дошкільних закладів з гордістю заявляють, що їхні вихованці вже у молодшій групі вивчають іноземні мови, у середній — розв’язують математичні рівняння, а в старшій — вивчають основи комп’ютерної грамотності? Чи варто починати навчання іноземної мови в дошкільному віці?
3869

Заняття з англійської мови в дитячому садку

Виберіть конспект заняття з англійської мови в дитячому садку, що найліпше підійде вашим вихованцям, а також скачайте інфорграфіку із вправами для дітей різного віку.
30093

Виховуємо патріотів на заняттях з англійської мови

Виховувати в дітей патріотичні почуття можна навіть під час вивчення іноземної мови. Поговоріть із дошкільниками на заняттях з англійської мови про Батьківщину, неповторність її природи, про суспільні й сімейні цінності
3863

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді