Підлітки зможуть отримувати виплати за вакцинацію

Теми:
Президент доручив розробити програму виплат неповнолітнім, які вакцинувалися

Тисяча гривень за вакцинаціюДержбюджет-2022: основ­ні показники

Президент України Володимир Зеленський поставив Кабінету Міністрів завдання підготувати окрему програму виплати 1 тисячі гривень у межах програми «єПідтримка» для українських громадян віком 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

Таку інформацію зазначили на офіційному сайті Офісу Президента України за підсумками наради з представниками уряду.

Як повідомив прем’єр-міністра Денис Шмигаль, уже понад 6,7 млн українців подали заявки на отримання 1 тисячі грн допомоги від держави в межах ініційованої президентом програми «єПідтримка».

Окрім того, глава Кабміну відзначив, що наразі допомогу виплачують вісім банків-партнерів, ще 15 фінансових установ мають долучитися до програми. На відповідні рахунки українців уже перераховано 6 млрд грн. 

У межах програми громадяни скористалися 1 млрд грн, із яких на книжки було витрачено 35% коштів. На кіно українці витратили — 29%, залізничні квитки — 13%, театри — 12%, спортклуби — 7,5% тощо. 

Урядом розробляється порядок запровадження категорії «ліки» для повністю вакцинованих людей віком понад 60 років.

«Наразі проти COVID-19 в Україні вакциновано 14,8 млн осіб, з яких 13,98 млн отримали дві дози. 9 січня відкрилася можливість щеплення бустерною дозою. І на сьогодні додаткову дозу отримало 20 тисяч осіб», — наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
48053

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді