У Міністерстві вважають пріоритетом цифровізацію освіти

Теми:
У Міністерстві освіти назвали цифровізацію освіти пріоритетом року, що минає

Цифровізація освіти в 2021 роціОсвітнє середовище: врахуйте під час самооцінювання

Одним із пріоритетних напрямів для Міністерства освіти та науки у 2021 році була цифровізація освітнього процесу.

Таку інформацію зазначив очільник освітнього відомства Сергій Шкарлет під час онлайн-брифінгу щодо підсумків діяльності МОН в 2021 році.

Як він відзначив, 977 закладів освіти в сільській місцевості було підключено до широкосмугового інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Зокрема, 691 заклад освіти було підключено до Державного е-журналу, 100% управлінь освіти підключено до е-звітності, на 80% наповнено реєстр учителів.

Міністр освіти та науки зауважив, що на національній платформі дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн» вже розміщено 1 800 уроків до 73 курсів. На фінальному етапі розробки знаходиться ще майже 400 уроків.

Окрім того, за словами міністра, діє Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту — центральна система для шкіл, дитсадків, профтехів і позашкілля.

У межах проєкту «Ноутбук кожному вчителю» до шкіл доставлено понад 40 тисяч ноутбуків. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
48103

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді