Освіта є основним пріоритетом України

Для МОН першочерговими є питання безпеки дітей і відновлення освітнього процесу

Підтримка сфери освіти в Україні

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

В умовах війни саме освіта є найголовнішим пріоритетом в Україні. Важливішою за неї є лише оборона країни.

Таку інформацію зазначив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий на відкритті Форуму якості освіти в Києві, організованому Державною службою якості освіти.

«Війна змушує виставляти пріоритети. На першому плані зараз оборона. На другому — освіта, де першочерговими є питання безпеки та відновлення освітнього процесу», — акцентував очільник освітнього відомства.

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

Як зауважив міністр освіти, для освітньої системи надважливим зараз є облаштування належних укриттів і забезпечення гаджетами, а також якість освітніх послуг.

«Питання якості освіти не має випадати з порядку денного за будь-яких умов, адже якісна освіта — основа відновлення держави», — наголосив Оксен Лісовий.

Основною темою Форуму якості освіти стало забезпечення якісної освіти в умовах війни з проєкцією на Перемогу.

За матеріалами Освіта.юа

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді