Держава виділить 1,5 млрд грн на протипожежну безпеку

Теми:
На протипожежну безпеку в закладах освіти у 2022 році витратять 1,5 мільярди гривень

Реорганізація протипожежної безпеки в школахНовий професійний стандарт: ВИМОГИ

На протипожежну безпеку в закладах освіти у 2022 році витратять 1,5 мільярди гривень.

Таку інформацію повідомила секретар Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа у своїй колонці на Zaxid.net.

Як вона відзначила, уперше за 30 років у проекті Державного бюджету-2022 з’явилася нова субвенція.

«Сьогодні бюджет ухвалили — на протипожежну безпеку у закладах освіти Уряд виділить 1,5 млрд грн. Вдячна освітньому Комітету, Міністерству освіти та Уряду за підтримку громад», — наголосила народна депутатка.

Окрім того, вона зауважила, що відтепер увесь фінансовий тягар протипожежних заходів не лежатиме на «плечах» місцевих бюджетів, а буде співфінансування: 50% коштів виділить держава, 50% — місцеві бюджети.

«Чи достатньо цих коштів? На жаль, ні. За даними Міністерства освіти й науки, щоб покращити протипожежну безпеку у всіх закладах освіти України, держава повинна виділити більше коштів: у 2022 році потрібно 6,5 млрд грн, у 2023 — 5,5 млрд грн, у 2024 — 4,5 млрд грн», — зауважила Наталія Піпа.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
48148

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді