Вчителям рекомендують проводити психологічні хвилинки для підтримки учнів

Вчителям радять проводити на уроках психологічні хвилинки, що допоможуть учням впоратися зі стресом

Проведення психологічних хвилинок

Оновлена посадова інструкція вчителя початкових класів

Вчителям радять проводити психологічні хвилинки під час уроку, що допоможуть учням впоратися зі стресом та його наслідками.

Таку інформацію зазначено в листі МОН з рекомендаціями щодо викладання шкільних предметів.

Як повідомили в Міністерстві освіти та науки, психологічні хвилинки допоможуть емоційно налаштувати учнів на урок та плідну роботу, завдяки чому створюватиметься сприятлива атмосфера.

🎲 Педнавантаження, штатний розпис і табелювання

«Регулярне впровадження психологічних хвилинок у зручний час та слушній нагоді допоможе здобувачу освіти стати більш спокійним, врівноваженим, а також дасть змогу краще зрозуміти свої почуття», — зауважили в рекомендаціях.

Зокрема, вчителі мають самостійно визначити, коли та у який час провести психологічну хвилинку.

Під час підготовки такої форми роботи дітьми вчителі можуть використовувати навчально-методичний посібник «Психологічна хвилинка», що містить 108 коротких відеотренінгів.

Джерело МОН

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78530

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
300

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді