Стратегії успішної комунікації керівника
Доступність освіти для всіх без винятку дітей є одним з головних правил цього навчального року.
Таку тезу акцентував прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Як він зауважив, за 2022 та 2023 роки спільними зусиллями з місцевою владою та міжнародними партнерами було відновлено, модернізовано та переобладнано 270 закладів освіти.
Окрім того, уряд виділив 1 млрд грн субвенції на умовах співфінансування з обласних або місцевих бюджетів для закупівлі шкільних автобусів. 18 областей уже підписали договори на закупівлю майже 500 шкільних автобусів.
«Завдяки постійній роботі з нашими європейськими партнерами вдалося досягти домовленостей на поставку ще понад 300 автобусів до кінця цього року. Ці автобуси надійдуть від Євросоюзу як гуманітарна допомога. 192 автобуси вже передані в школи», — наголосив прем’єр-міністр.

Заклад отримав гуманітарну допомогу— маєте провести її облік. Підказки експерта допоможуть без помилок оприбуткувати та списати отримані ноутбуки, парти та стільці, господарські товари тощо.
За його словами, там, де навчальний процес у форматі офлайн зараз є неможливим, держава підвищує якість і доступність онлайн-освіти. Для цього українські вчителі вже отримали майже 96 тисяч ноутбуків, а школярі — приблизно 36 тисяч девайсів. Та до кінця року учні мають отримають ще 40 тисяч гаджетів.
«Це важливо, адже відкриває можливості для кожної дитини отримувати знання, де б вона не перебувала. Це стосується й українських дітей, які зараз за кордоном. Ми робимо все, аби вони не втратили зв’язок з українським освітнім простором. Це одна з важливих передумов для повернення наших людей додому», — акцентував очільник уряду.
Щодо дітей, які перебувають наразі не в Україні, то Кабінет Міністрів ухвалив рішення про переформатування освітнього процесу. За словами Дениса Шмигаля, типова освітня програма передбачає вивчення лише предметів українознавчого компоненту приблизно 6-8 годин на тиждень.
За матеріалами Освіта.юа