Уряд наполягає на відкритті всіх закладів освіти

Теми:
Кабмін наполягає на тому, що освітній процес має відбуватися у звичайному режимі

Освітній процес у закладах освітиОсвітні програми 2021/2022: що рекомендує МОН

У Кабінеті Міністрів України наголошують на тому, що освітній процес в усіх закладах освіти має відбуватися у звичайному режимі.

Таку інформацію зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час ефіру програми «Право на владу».

Як він повідомив, навчання в усіх закладах освіти має бути відновлено, оскільки абсолютна більшість викладачів є вакцинованими, а нещеплені працівники вже відсторонені від роботи.

«Уряд наполягає на тому, що освіта в усіх закладах освіти — дитячих садочках, школах, університетах, середніх спеціальних навчальних закладах має бути очною. З понеділка невакциновані вчителі та викладачі відстороненні від роботи, тому це дає змогу вважати, що 100% колективів, які мають забезпечувати освітній процес пройшли вакцинацію», — зауважив очільник уряду країни.

Зокрема, він підкреслив, що подібна рекомендація надана Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

«Це також рекомендує робити Всесвітня організація охорони здоров'я. Я звертаюся до керівників місцевого самоврядування з проханням докласти зусиль, щоби навчальні заклади працювали в очному режимі. Це важливо для покоління яке зростає і має вчитися очно», — повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
46772

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді