Міністерство освіти планує додати 4-й предмет для складання НМТ

До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір

Перелік предметів НМТ-2024

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

У Міністерстві освіти та науки розробили спеціальний законопроєкт, за яким наступного року передбачено складання 4 предметів зовнішнього незалежного оцінювання у форматі НМТ.

Відповідну інформацію зазначив заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький.

Передбачається, що у 2024 році обов’язково оцінюватимуться знання абітурієнтів з української мови, математики, історії України та одного предмета на вибір.

Зокрема, заступник очільника Міносвіти сподівається, що законопроєкт буде ухвалений заздалегідь і вступники матимуть можливість готуватися до НМТ впродовж навчального року.  

«Дуже сподіваємося, що депутати ВРУ приймуть цей законопроєкт ще у вересні, щоб цьогорічні 11-класники могли повноцінно готуватися впродовж всього наступного навчального року до НМТ знаючи його правила заздалегідь», — акцентував Михайло Винницький.

Джерело Заступник міністра МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді