Вакцинація освітян може бути відтермінована

Теми:
Терміни реалізації наказу МОЗ щодо обов'язкової вакцинації освітян можуть бути перенесені

Обов'язкова вакцинація педагогічних працівниківЗменшувати надбавку через відмову від вакцинації - неправомірно

У Профспілці працівників освіти і науки повідомили, що терміни реалізації наказу Міністерства охорони здоров'я, яким зокрема, передбачена обов'язкова вакцинація працівників закладів освіти, можуть бути перенесені.

Таку інформацію повідомив голова Профспілки Георгій Труханов під час всеукраїнського семінару фахівців обласних профспілкових організацій з соціально-економічних питань.

Як зазначили у Профспілці, під час семінару фахівців місцевих профспілок було поінформовано про основні вектори роботи та питання, зокрема, карантинні заходи уряду та умови роботи працівників установ і закладів освіти у зв’язку з цим.

«Підсумовуючи усе сказане було наголошено, що зараз це питання сьогодні стоїть на особливому контролі і наразі ведеться робота щодо внесення змін до наказу МОЗ № 2153 та перенесення термінів його реалізації», — наголосили у Профспілці працівників освіти та науки.

Варто нагадати, що наказ Міністерства охорони здоров'я, яким затверджений перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням, вступить в силу 8 листопада.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
46793

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді