У Ромнах безпілотник влучив у навчальний заклад: загинули освітяни

Сьогодні, 23 серпня, у Ромнах на Сумщині російський безпілотник влучив у школу
У Ромнах безпілотник влучив у навчальний заклад: загинули освітяни
Російський безпілотник типу  «Shahed» влучив у навчальний заклад, будівля закладу повністю зруйнована.
Таку інформацію повідомили у Сумській обласній військовій адміністрації.

Загинули чотири людини. Серед них: директорка школи, заступник директора, бібліотекар та секретар.

«Загинули мирні люди, освітяни, які готувались до нового навчального року: директорка школи, її заступниця, секретар та бібліотекар. Також поранено чотири людини, які на момент прильоту були поруч. Постраждалим надається вся необхідна допомога, з родинами загиблих працюють психологи. Заклад освіти знищено повністю, рятувально-пошукову операцію завершено, тривають роботи з ліквідації наслідків ворожої атаки», – зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

«Вкотре звертаюсь до жителів Сумщини, не нехтуйте власною безпекою, під час повітряної тривоги перебувайте в укриттях. Російські терористи безжальні і цинічні, вони щодня вбивають мирних українців, руйнуючи житлові будинки, школи, садочки лікарні», –додав Володимир Артюх.

Джерело: Сумська обласна військова адміністрація

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42130

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
20304

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді