Бажаєте працювати за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі»?

На численні прохання освітян Експертус Освіта планує додатковий друк нової редакції Програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі»

На численні  прохання освітян Експертус Освіта планує додатковий друк нової редакції Програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».

Якщо Ви плануєте цьогоріч замовити Програму пропонуємо вже СЬОГОДНІ заповнити бланк попереднього замовлення.

ЧОМУ ВАЖЛИВО ЗАПОВНИТИ БЛАНК?

Наклад Програми буде обмежено обсягами попередніх замовлень. Щоб примірників вистачило для всіх, нам важливо отримати заповнені бланки попереднього замовлення. Тож заповніть бланк і будьте впевнені, що отримаєте Програму.

ЯК ЗАПОВНИТИ БЛАНК?

ЗАВАНТАЖТЕ БЛАНК, заповніть усі поля та надішліть його до видавництва в один зі способів:

  • електронною поштою — zayavka@Експертус.com.ua
  • факсом — 0 44 586 56 06
  • поштою — Цифрове видавництво Експертус,  вул. М. Раскової, 11-А, а/с 170, Київ, 02660 

ПРО ПРОГРАМУ

Програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» (нова редакція) повністю відповідає структурі Базового компонента дошкільної освіти. Має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ МОН від 24.06.2014 № 750).

Складається з двох частин:

  •  Частина І містить  зміст освіти дітей від народження до трьох років
  •  Частина ІІ містить інваріантну й варіативну складові змісту освіти дітей від    трьох до шести (семи) років

Поділіться цією новиною зі своїми колегами, які також бажають отримати Програму розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84422

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді