Додаткові освітні послуги: об’єктивна потреба чи іміджевий хід

Чи затребувані додаткові освітні послуги у дошкільному навчальному закладі? Хто саме має надавати їх? Вони мають бути безкоштовними чи платними? Про це та інше у новому числі всеукраїнської газети «Дошкілля.UA»

Вийшло друком нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головною темою якого стала проблема надання додаткових освітніх послуг у дошкільному навчальному закладі. Чи затребувані такі послуги? Хто саме має надавати їх? Вони мають бути безкоштовними чи платними? Чи розроблено стандарти якості додаткових освітніх послуг? Як впливає їх надання на конкурентоздатність закладу? Відповіді на ці запитання — у відповідній публікації газети.

У цьому числі газети вміщено також інтерв’ю з Іриною Кірічок, завідувачем рівненського дошкільного навчального закладу № 7, головою місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у Рівненській обл., яка поділилася своїми міркуваннями, як саме можна модернізувати систему дошкільної освіти в Україні та яким має стати дитячий садок у майбутньому.

У пригоді також стане добірка професійних ідей щодо формування основ здорового способу життя суб’єктів освітнього простору дошкільного навчального закладу, вміщена у публікації «Професійні гостинці з Літньої школи для дорослих». А про те, як урізноманітнити рухову активність дошкільників у літній оздоровчий період, читайте у статті «Літо «по-східному», або Використовуємо елементи хатхи-йоги».

Огляд подій дошкілля з усіх регіонів України, новини законодавства — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 13 (13) 2015.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «Експертус Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@Експертус.com.ua.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
136843

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9804

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31402

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20672

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді