Освітяни не відносяться до категорій громадян, які підпадають під програму «єПідтримка»

Освітяни не віднесені до громадян, на яких було спрямовано дію програми «єПідтримка»

Умови програми «єПідтримка»

Як поінформувати працівника про умови трудового договору

Працівники сфери освіти не віднесені до категорії громадян, на яких було спрямовано дію урядової програми «єПідтримка», що реалізовувалася навесні 2022 року.

Як повідомляють у Міністерстві освіти та науки, програма «єПідтримка» на початку повномасштабного вторгнення була швидким рішенням уряду, щоб надати допомогу громадянам у зв’язку із втратою частини заробітної плати, робота яких була тимчасово зупинена внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.  

«Працівники сфери освіти не підпадали під цю категорію, адже вони не втрачали роботу і продовжували отримувати заробітну плату з бюджету. Попри це деякі з них подали заявку на виплату 6500 грн через програму «єПідтримка», – акцентують в освітньому відомстві.

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Водночас Кабінет Міністрів ініціював повернення отриманих коштів працівниками бюджетних установ, зокрема і зі сфери управління Міністерства освіти і науки.

Через це Міносвіти надіслало інформаційні листи керівникам закладів, установ, підприємств, що належать до сфери його управління, про необхідність повернення коштів співробітниками.

Станом на 29 червня 2023 року кошти не повернули 3 247 працівників бюджетних установ сфери науки і освіти.

Джерело МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143167

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86577

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді